3. jihočeský SEAT sraz

Dne 3. 6. 2017 proběhla dlouhodobě plánovaná akce 3. jihočeský SEAT sraz, která byla pořádána společností CB Auto, a.s. v úzké spolupráci s Porsche Česká republika, divizí SEAT.


Předností této akce bylo představení nové Ibizy, která je navržena nejen pro městská dobrodružství. To znamená pro všechny vaše aktivity nejen ve městě, ale i za jeho hranicemi, kde oceníte například aerodynamicky efektivní tvary, které vám pomohou cestovat komfortněji a hospodárněji.

Nejen nová Ibiza nám zpříjemňovala krásnou sobotu, ale také bohatý celodenní program v zázemí společnosti CB Auto, a.s. Celý program byl veden v duchu pravé párty na Ibize.  Prostředí nám zpříjemňovala hudba, o kterou se postaral pravý DJ, který léta působil na plážích Ibizy.

Jelikož počasí bylo opravdu vydařené, každý zákazník, který přijel s vozem značky SEAT, měl možnost si nechat umýt vůz od našich krásných hostesek. Z důvodu dodržování pitného režimu nám byl k dispozici otevřený bar, kde dokázali barmani vykouzlit osvěžující alkoholické i nealkoholické koktejly. Na této velkolepé akci samozřejmě nemohl chybět bohatý španělský catering.

Velmi využívanou aktivitou celého dne byl fotokoutek SEAT, ze kterého si návštěvníci odnesli fotografii na památku. Velkým lákadlem byly i testovací jízdy s mnoha modely značky SEAT. Nejvíce zákazníky zaujal nový model SEAT Ibiza, který se ani na chvíli nezastavil. Zákazníci také hojně využívali i další modely, mezi které patřily například SEAT Leon Cupra a Ateca. 

Na základě úspěšnosti akce a velmi pozitivních ohlasů našich zákazníků již nyní připravujeme další ročník jihočeského SEAT srazu na rok 2018.  

Galerie

Top