Město lidem, lidé městu 2018

V dnech 31. 8. - 1. 9. 2018 proběhl v ulicích Českých Budějovic multižánrový festival Město lidem, lidé městu. Naše účast na již 6. ročníku nesměla chybět. 


Festival Město lidem, lidé městu proběhl již 6. ročníkem v českobudějovickém centru. My jsme obsadili pobřeží řeky Malše u Slepého ramene s krásnou písčitou pláží, která nahodila ducha letního počasí. 

Pro všechny, kteří navštívili naší pláž, jsme měli připravenou soutěž o vůz na víkend zdarma, další menší dary a vychlazené pití. Pláž zdobily tři vozy SEAT, a to Ibiza a Ateca v plné výbavě, které si návstěvníci mohli důkladně prohlédnout, a třetí vůz Leon, který zdobila živá agáve. Vedle Leona měli návštěvníci možnost posadit se do obřího lehátka a relaxovat při poslechu hudby, která nám po celý den hrála. Využít mohli také plážová lehátka SEAT doplněná na pláži.  Protější břeh řeky zdobily grafitty společně s naším vozem SEAT Arona. 

I vzhledem k nepříznivému počasí byla násvtěvnost velmi vysoká a akce se povedla na výbornou. Již teď se těšíme na další ročník. 

Galerie

Top