Nový Tiguan

Na páteční odpoledne 3. června 2016 jsme pro naše zákazníky i širokou veřejnost připravili představení nového modelu Volkswagen Tiguan.


Tento event byl koncepčně zaměřen na překonávání hranic a objevování nových zážitků ve městě i mimo něj. Abychom myšlenku celého konceptu splnili, zvolili jsme i tomu odpovídající lokaci, novodobý městský Park 4 Dvory.

Během tohoto odpoledne měli návštěvníci příležitost se v rámci testovacích jízd sami přesvědčit o kvalitách nového modelu Volkswagen Tiguan a seznámit se se všemi jeho inteligentními inovacemi a nejmodernějšími technologiemi.

Dále se účastníci akce mohli vydat do světa virtuální reality, kterým je samozřejmě provedl nový Tiguan. Nechyběly ani další prostředky k překonávání hranic. Velice zajímavým zpestřením bylo velké hrací piano Quixiano, které si mohli vyzkoušet děti i dospělí, chůze po slackline nebo možnost vyfotit se ve zcela novém modelu Tiguan na náměstí v Českých Budějovicích, aniž byste opustili centrum Parku 4 Dvory.

Pro ty nejmenší byl připraven skákací hrad Volkswagen, dětská stanoviště Caplík a všechny děti mohly pomalovat nového Tiguana. Dospělí se naopak mohli zapojit do soutěže o zapůjčení nového vozu Volkswagen Tiguan na celý týden nebo si zasoutěžit o tablet či jiné hodnotné ceny.

 

Galerie

Top