Nový VW Arteon

V úterý dne 20. 6. 2017 přišlo dlouho očekávané odkrytí dokonalého vozu VW Arteon. Elegance, vytříbenost, krása, to vše bylo k vidění na večerním eventu, jenž se konal v Táboře.


Aerodynamická silueta, bezrámová konstrukce bočních oken, výrazný design zadní partie – to vše a ještě mnohem více skrýval Nový Arteon.

Welcome drink byl tento večer opravdu netradiční a to Campari Orange alko bonbon v podobě molekulární mixologie. A jen u welcome drinku jsme opravdu nezůstali. Hned po příchodu na showroom měli návštěvnici možnost ochutnat opravdu variaci božských pochutin, mezi nimiž nechyběly ani ústřice, marinovaný losos či kachní prsíčko Teriyaki. Počasí nám ten večer opravdu přálo, a proto jsme pro naše zákazníky měli připravené alkoholické i nealkoholické míchané koktejly, které již na první pohled vypadaly skutečně fantasticky.

Během celého večera měli návštěvníci možnost prozkoumat tajemnost a nespoutanost vozu Arteon, jenž přitahuje pozornost z kteréhokoli úhlu pohledu. Slovo "Arteon" je vytvořené z latinského slova "Art", které vystihuje konzistentní a estetickou linii designu, proto i v tento večer měli návštěvníci možnost vidět živou tvorba abstraktního obrazu Arteon.

Arteon není pro každého a přesně takový byl náš event.

Galerie

Top