Ples jihočeských starostů 2016

Dne 11.3.2016 se v kulturním domě Metropol konal již 5. ročník Plesu jihočeských starostů.  Jeho návštěvníky čekala noc plná hudby, tance a doprovodných akcí. Hlavním programem plesu byla stejně jako v minulých letech komunální tombola, do které společnost CB Auto jako generální partner věnovala hlavní cenu, osobní automobil Kia Picanto.  


Této výjimečné společenské události se zúčastnilo více než 100 měst a obcí Jihočeského kraje, rovněž i hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola, předseda Senátu Parlamentu České republiky Milan Štěch, zástupci Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a představitelé významných jihočeských firem a institucí.

Hlavní myšlenkou Plesu jihočeských starostů bylo společenské setkání zástupců regionální komunální úrovně a dalších významných reprezentantů z řad veřejné, ale i podnikatelské sféry Jihočeského kraje.

Krátce po odbití půlnoci začalo všemi očekávané losování hlavní ceny komunální tomboly, kterou za podpory importu Kia věnovala společnost CB Auto. Ze zcela nového osobního automobilu Kia Picanto se radoval starosta obce Nerestce, kterému výherní poukaz předal za CB Auto Ing. Martin Slavíček, ředitel společnosti, spolu se Zdeňkem Čermákem, místopředsedou představenstva společnosti. 

Velkým dnem pro obec Nerestce byl 31. březen 2016, kdy si pan starosta, Vladimír Macoun, slavnostně převzal nový vůz Kia Picanto. Předání proběhlo za mediální účasti Jihočeské televize v sídle společnosti CB Auto a za přítomnosti Ing. Jana Jílka, organizátora Plesu jihočeských starostů, Mgr. Antonína Kráka, radního Jihočeského kraje, Ing. Petra Holby, ředitele KD Metropol a Petra Kubovce, managera prodeje Kia.

 

Galerie

Top