Volkswagen fest 2017

Dne 26. 8. 2017 se uskutečnil již 2. mezinárodní Volkswagen Fest za spoluúčasti společnosti CB Auto. Na tomto VW Festu měli návštěvníci možnost vystavit svá auta, pochlubit se svým tuningem, prozkoumat do detailu všechny vozy značky Volkswagen anebo si tyto vozy i naplno vyzkoušet.


U našeho stanu si návštěvníci mohli prohlédnout celou řadu vozů značky VW, kde samozřejmě nemohl chybět nový VW Arteon, který svým jedinečným designem přitahoval pozornost již z dálky.

Mezi další vozy, které byly k prozkoumání, byl například zlatý VW up!, Golf a jeho několik bratrů, Beetle, Sharan a nechyběla ani prezentace užitkových vozů a to v podobě Crafteru a Californie. Volkswagen California Vás potěší až čtyřmi lůžky na spaní, plně funkční kuchyňskou linkou, stejně jako moderními infotainment systémy.

Aby návštěvníci měli možnost si vozy naplno vyzkoušet, testovací jízdy zde byly samozřejmostí. Připraveno bylo 5 testovacích vozů a to Arteon, Amarok, Passat Variant, Golf Variant a  Touran. Dohromady se uskutečnilo 44 testovacích jízd.

Návštěvníci si s námi mohli zasoutěžit o Volkswagen Golf na víkend s plnu nádrží, navštívit karavan Golf, kde si mohli vyzkoušet virtuální realitu či 3D puzzle anebo se svézt s užitkovým vozem VW Crafter a vyzkoušet tak všechny jeho moderní systémy.

Na základě krásného počasí, hojné účasti návštěvníků a spokojenosti pořadatelů hodnotíme tuto akci jako velmi zdařilou a již nyní se těšíme na další Volkswagen setkání.

Galerie

Top