Volkswagen Fest 2018

Dne 25. 8. 2018 se uskutečnil již 3. mezinárodní Volkswagen Fest za spoluúčasti společnosti CB Auto. V rámci tohoto VW Festu měli návštěvníci možnost vystavit svá auta, prozkoumat do detailu všechny vozy značky Volkswagen a také si vozy naplno vyzkoušet u testovacích jízd.


Ani tento rok nechyběla exkluzivní řada vozů značky Volkswagen. K vidění byl nejen Nový Touareg, Arteon či T-Roc, ale také zlatý UP!, Golf a jeho několik bratrů, Sportsvan, Touran nebo Tiguan. Užitkové vozy i letos svým fanouškům představily všestranný Multivan, flexibilní Caddy a maximálně hospodárného Craftra. Stánek Volkswagen lifestyle, jenž byl novinkou tohoto Festu, měl opravdu veliký úspěch. Na výběr zde bylo z velikého množství doplňků, oblečení a hraček pro děti.

Aby návštěvníci měli možnost vozy naplno vyzkoušet, testovací jízdy zde byly samozřejmostí. Připraveno bylo 6 testovacích vozů a to T- Roc, Passat Variant Rline, Tiguan Allspace, Nový Touareg, Amarok a Crafter. Dohromady se uskutečnilo neuvěřitelných 55 testovacích jízd.

Na základě krásného, ač ne tolik slunného počasí, hojné účasti návštěvníků a spokojenosti pořadatelů hodnotíme tuto akci jako velmi zdařilou a již nyní se těšíme na další Volkswagen setkání.

Galerie

Top