Pracovník odtahové služby / údržbář

CB Auto a.s.
Jsme dynamicky rostoucí, stabilní a finančně zdravá firma se zákaznickým přístupem a s více jak 25-ti letou profesionální praxí v oblasti prodeje a servisu nových vozů značek VOLKSWAGEN, ŠKODA, SEAT, MAZDA a KIA.

Popis pozice:
Hledáme a přijmeme Pracovníka odtahové služby a údržbáře na pobočku v Českých Budějovicích. Hledáme týmovou, komunikativní, aktivní, pozitivní a zákaznicky orientovanou osobu ochotnou naslouchat a učit se. Ideálně uchazeče s výučním listem (nebo s maturitní zkouškou) se zcela mimořádným zájmem o automobilový průmysl. Pracovní náplní je odtah vozidel na území Českých Budějovic a okolí jižních Čech a převoz vozidel mezi pobočkami České Budějovice, Český Krumlov a Tábor. Součástí náplně práce je také zajištění provozních záležitostí na pobočce (odpadové hospodářství, topení, lehká údržba areálu). Součástí nabídky jsou firemní benefity odpovídající této pozici (stravenky, firemní oblečení, firemní akce, atd). Mzda je složená z pevné složky a prémiové složky dle výkonů.

Požadujeme:
-  trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv
-  aktivitu, spolehlivost, preciznost, důkladnost a loajalitu
-  střední odborné vzdělání (výuční list)
-  ŘP sk. B, C+E, Profesní průkaz, Karta řidiče podmínkou
-  praxe v oboru velkou výhodou

Nabízíme:
-  perspektivní zaměstnání v novém, příjemném a profesionálním kolektivu
-  zajímavé mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odváděné práce
-  zvyšování kvalifikace a odborný růst
-  příspěvek na stravování, firemní oblečení a další firemní benefity

Jiné sdělení:
-  preferujeme výhradně a pouze rodilé a trvale žijící uchazeče z města České Budějovice a blízkého okolí
-  k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii
-  požadované údaje zasílejte emailem na adresu kosik@cb-auto.cz nebo osobně předávejte na pobočce v Českých Budějovicích

Datum nástupu: ihned nebo dle dohody
Obor: Automobilový průmysl
Kraj: Jihočeský kraj
Město: ČESKÉ BUDĚJOVICE
Pracovní úvazek: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední odborné vzdělání (výuční list)
Vhodné pro absolventy: Ano

Top