Pracovník / pracovnice ručního mytí vozidel

CB Auto a.s.
Jsme dynamicky rostoucí, stabilní a finančně zdravá firma se zákaznickým přístupem a s více jak 25-ti letou profesionální praxí v oblasti prodeje a servisu nových vozů značek VOLKSWAGEN, ŠKODA, SEAT, MAZDA a KIA.

Popis pozice:
Hledáme a přijmeme pracovníka ručního mytí vozidel na pobočku v Českých Budějovicích. Jedná se o práci na DPP. Náplní práce je ruční mytí vozidel – nových i ojetých, kompletní čištění interiéru a exteriéru. Podmínkou je trestní bezúhonnost a řidičský průkaz sk. B, pečlivost, preciznost ve svěřených úkolech. Zkušenost s mytím vozů velkou výhodou. Nástup možný ihned.

Požadujeme:
- trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv
- spolehlivost, preciznost, důkladnost a cit pro detail
- komunikativní a velmi pozitivní osobnost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
-  perspektivní zaměstnání v novém, příjemném a profesionálním kolektivu
-  mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odváděné práce
-  příspěvek na stravování, firemní oblečení a další firemní benefity

Jiné sdělení:
-  preferujeme výhradně a pouze rodilé a trvale žijící uchazeče vždy z příslušné pobočky a města
-  k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii
-  požadované údaje zasílejte výhradně e-mailem na adresu masek@cb-auto.cz

Datum nástupu: ihned nebo dle dohody
Obor: Automobilový průmysl
Kraj: Jihočeský kraj
Město: ČESKÉ BUDĚJOVICE
Pracovní úvazek: DPP
Vhodné pro absolventy: Ano

Top