Pracovník / pracovnice úklidu kanceláří

CB Auto a.s.
Jsme dynamicky rostoucí, stabilní a finančně zdravá firma se zákaznickým přístupem a s více jak 25-ti letou profesionální praxí v oblasti prodeje a servisu nových vozů značek VOLKSWAGEN, ŠKODA, SEAT, MAZDA a KIA.

Popis pozice:
Hledáme a přijmeme Pracovnici / Pracovníka úklidu kanceláří na naši pobočku v Českých Budějovicích na HPP plný úvazek a HPP částečný úvazek, 6 hod denně. Hledáme zodpovědnou, týmovou, komunikativní, pozitivní osobu. Pracovní náplní je úklid veškerých provozních prostor, showroomů, kanceláří, zázemí společnosti aj. Místem výkonu činnosti je pobočka CB Auto a.s. České Budějovice. Součástí nabídky jsou firemní benefity odpovídající této pozici (stravenky, oblečení, firemní akce, atd). Mzda je složená z pevné složky a prémiové složky dle kvality odvedené práce.

Požadujeme:
-  trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv
-  zodpovědnost, spolehlivost, preciznost, důkladnost
-  výuční list
-  komunikativní a velmi pozitivní osobnost

Nabízíme:
-  perspektivní zaměstnání v novém, příjemném a profesionálním kolektivu
-  mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odváděné práce
-  příspěvek na stravování, firemní oblečení a další firemní benefity

Jiné sdělení:
-  preferujeme výhradně a pouze rodilé a trvale žijící uchazeče vždy z příslušné pobočky a města
-  k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii
-  požadované údaje zasílejte výhradně e-mailem na adresu nesvacilova@cb-auto.cz

Datum nástupu: ihned
Obor: Služby / Uklízeči v administrativních objektech
Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Pracovní úvazek: HPP plný úvazek a HPP částečný úvazek, 6 hod denně
Požadované vzdělání: Výuční list
Vhodné pro absolventy: Ano

Top