Prodejce ojetých vozů / Asistent prodeje

CB Auto a.s.
Jsme dynamicky rostoucí, stabilní a finančně zdravá firma se zákaznickým přístupem a s více jak 25-ti letou profesionální praxí v oblasti prodeje a servisu nových vozů značek VOLKSWAGEN, ŠKODA, SEAT, MAZDA a KIA. Hledáme Vás, Vás, kteří chcete pracovat u největšího jihočeského dealera osobních a užitkových vozů.

Popis pozice:
Hledáme Vás, kdo chcete nastartovat svoji kariéru v rámci prodejního oddělení a využít tak své schopnosti a zkušenosti u profesionálů v oboru. Hledáme i Vás, méně zkušené kolegy a nebo absolventy. Hledáme Vás, kteří se chcete v rámci nastaveného zaškolovacího programu během 6-12 měsíců vzdělat a následně posunout na některou z prodejních pozic u značek / oddělení v rámci CB Auto a.s. Hledáme týmové, komunikativní, pozitivní a zákaznicky orientované osoby, i čerstvé absolventy / absolventky se zájmem pracovat v týmu. Pracovní náplní je a bude zaškolení se do problematiky značek příslušného oddělení. Místem výkonu činnosti je pobočka v Českých Budějovicích. Součástí nabídky zaměstnání jsou firemní benefity odpovídající této pozici (služební vůz, stravenky, oblečení, školení, kurzy, firemní akce, atd). Mzda je složená z pevné a prémiové složky. V rámci zaškolení je mzda složená z prémií - odměn dle kvality odvedené práce, dle aktivity a přístupu k pracovní činnosti a dle chuti naučit se danou problematiku.

Požadujeme:
-  trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv
- spolehlivost, preciznost, důkladnost, loajalitu
- středoškolské vzdělání s maturitou, ŘP
- komunikativní a velmi pozitivní osobnost

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v novém, příjemném a profesionálním kolektivu
- mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odváděné práce
- zvyšování kvalifikace a odborný růst, nepřímé vzdělávání u výrobce a importéra vozů
- příspěvek na stravování, firemní oblečení a další firemní benefity

Jiné sdělení:
- k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii
- požadované údaje zasílejte výhradně emailem na adresu kubovec@cb-auto.cz

Datum nástupu: ihned nebo dle dohody
Obor: Automobilový průmysl / Obchod, prodej, nákup / Pro absolventy
Kraj: Jihočeský kraj
Město: ČESKÉ BUDĚJOVICE
Pracovní úvazek: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Top