Skladník / Prodejce náhradních dílů a příslušenství

CB Auto a.s.
Jsme dynamicky rostoucí, stabilní a finančně zdravá firma se zákaznickým přístupem a s více jak 25-ti letou profesionální praxí v oblasti prodeje a servisu nových vozů značek VOLKSWAGEN, ŠKODA, SEAT, MAZDA a KIA.

Popis pozice:
Hledáme prodejce náhradních dílů a příslušenství na naši pobočku v Českém Krumlově. Hledáme týmovou, komunikativní, pozitivní a zákaznicky orientovanou osobu ochotnou naslouchat a učit se. Ideálně absolventa střední automobilní, technické školy nebo vyučen v oboru s mimořádným zájmem o automobilový průmysl. Pracovní náplní je činnost na skladu ND a příslušenství. Součástí nabídky jsou firemní benefity odpovídající této pozici (stravenky, oblečení, školení, kurzy, firemní akce, atd). Mzda je složená z pevné složky a prémiové složky dle výkonů skladu pobočky Český Krumlov.

Požadujeme:
-  trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv
-  spolehlivost, preciznost, důkladnost
-  středoškolské vzdělání s maturitou nebo vyučen v oboru
-  komunikativní a velmi pozitivní osobnost

Nabízíme:
-  perspektivní zaměstnání v novém, příjemném a profesionálním kolektivu
-  mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odváděné práce
-  zvyšování kvalifikace a odborný růst, přímé vzdělávání u výrobce a importéra vozů
-  příspěvek na stravování, firemní oblečení a další firemní benefity

Jiné sdělení:
-  preferujeme výhradně a pouze rodilé a trvale žijící uchazeče z města Český Krumlov a blízkého okolí
-  k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii
-  požadované údaje zasílejte výhradně emailem na adresu masek@cb-auto.cz

Datum nástupu: dle dohody
Obor: Automobilový průmysl / Technika, elektrotechnika / Služby zákazníkům / Pro absolventy
Kraj: Jihočeský kraj
Město: ČESKÝ KRUMLOV
Pracovní úvazek: Plný úvazek
Požadované vzdělání: vyučen v oboru nebo střední škola ideálně automobilní (výhodou)
Vhodné pro absolventy: Ano

Top