CUPRA slaví své první výročí

Představení nového a zároveň prvího modelu CUPRA Formentor. 


Značka CUPRA odhalila u příležitosti svého prvního výročí koncepční vůz CUPRA Formentor, své dosud nejvíce ohromující, nejdynamičtější a nejpřitažlivější vozidlo.

CUPRA je exkluzivní značka pro výjimečné lidi. Jejím cílem je oslovovat zákazníky z řad milovníků automobilů a vycházet vstříc jejich očekáváním jedinečnosti, sofistikovanosti a sportovních výkonů. CUPRA slaví krátce po svém založení mimořádné úspěchy. Prodeje v roce 2018 vzrostly o 40 % v porovnání s předchozím rokem na 14 400 vozů. Kromě uvedení nových modelů na trh projevuje CUPRA svého závodního ducha účastí v motoristickém sportu, konkrétně v seriálu TCR. Svět značky CUPRA žije a je připraven podmanit si novou skupinu automobilových nadšenců v téměř 280 speciálně vybraných dealerstvích po celé Evropě.

CUPRA Formentor je oknem do budoucnosti exkluzivní značky vysokovýkonných automobilů. Úchvatným vnějším designem okamžitě zaujme pozornost. Řidiči a cestujícím poskytne ve svém interiéru útulné prostředí. A díky nejmodernější konstrukci a vyspělému poháněcímu ústrojí nabídne podmanivé výkony. Nevšední vozidlo kombinuje přednosti sportovního vozu s vlastnostmi SUV, a míří tak do segmentu crossoverů (CUV), který čeká mimořádný růst. Formentor ztělesňuje ambice, expresivní charakter a inspiraci, tvořící podstatu značky CUPRA. A také potvrzuje, že CUPRA je technologickou značkou s pohledem zaměřeným na budoucnost.

Koncepční vůz bude představen ve světové premiéře na letošním autosalonu v Ženevě.

 

Top