MAZDA 6

Dovednosti kvalitního zpracování a důmyslnost se plně promítly do MAZDY 6. Se svými odvážnými a atletickými proporcemi se za MAZDOU 6 budou všichni otáčet, ať už ji budete řídit kdekoliv. Působivé přední světlomety skvěle doplňují aerodynamicky tvarované okraje, zatímco trojrozměrná přední mřížka a široké posazení vozu jsou opravdovou podívanou pro oči. 

Zažijte na vlastní kůži kvalitní zpracován a výkon MAZDY 6. Jedinečné křivky tohoto vozu podél karosérie navozují pocit svižnosti a výkonu. A aerodynamický design ve spojení s technologií motoru SKYACTIV přináší vzrušující jízdní zážitek.

Ohromující vzhled MAZDY 6 pokračuje uvnitř prostorného a komfortního interiéru. Precizní, pochromované ovladače na ventilačních mřížkách klimatizace a tvarované dekorační panely podtrhávají delikátní vzhled vozu. Precizní švy u sedadel, středové konzoly a dveřních panelů doplňují kabinu plně orientovanou na řidiče a jsou základem prostředí pohody a klidu. Každá maličkost interiéru svěčí o pozornosti, jakou designéři a konstruktéři věnují detailům každého vozidla MAZDA. 

Tuhá karosérie MAZDY 6 nabízí skvělé jízdní vlastnosti, příjemný pocit z nízdy a nízkou spotřebu paliva, aniž by měla negativní vliv na potěšení z jízdy, které je pro každou MAZDU typické. 

Varianty

Top