SEAT Leon

SEAT Leon je zde. A má od základu novou konstrukci. Vyzařuje ještě větší sebevědomí a dynamiku. Překypuje našimi dosud nejskvělejšími nápady. SEAT Leon dokáže lidi přimět, aby se zastavili a zpozorněli. Je to hatchback, který je přivádí v němý úžas. Je to model uplatňující v konstrukci nejmodernější technologie a nabízející skvělé zážitky z jízdy.

Prohlédněte si pečlivě zpracované detaily. Podívejte se na jeho linie a tvary. Podívejte se na jeho charakteristické rysy. Podívejte se na SEAT Leon. Překypuje dosud nejskvělejšími nápady. Jako je například systém Easy Connect, který umožňuje ovládání veškerých zábavních, komunikačních a informačních funkcí prostřednictvím dotykového displeje. Podobně volič jízdních režimů SEAT Drive Profile vám umožní využívat různé nastavení vozidla.

Až si vyberete z řady výkonných a zároveň hospodárných motorů, budete se divit, proč nejsou všechny automobily konstruovány tak jako pětidveřový Leon. Každý detail má koneckonců vyšší účel, vaše potěšení.

Vyspělá technika může plnit v automobilu mnoho funkcí, Zvyšovat bezpečnost a komfort, nebo činit každou jízdu snadnější a příjemnější. Výbava modelu SEAT Leon splňuje tyto předpoklady do puntíku, ale ve skutečnosti jde ještě o krok dál, poskytuje ryzí radost z jízdy. 

 

 

Varianty

Top