VW Caddy

Je jedno, z jaké perspektivy jej pozorujete: Nový Caddy zaujme svými ostrými, přesnými a dynamickými liniemi a mnoha výraznými detaily. Zejména nově modelovaná zadní partie, stejně jako sportovnější design přední části automobilu, který může být doplněn až čtyřmi chromovanými ozdobnými lištami, je dotažen do dokonalosti. Zcela jedinečným detailem jsou nově tvarovaná zpětná zrcátka, výrazné světlomety a čistý design zadních světel. Nový Caddy však přesto zůstává tím, čím byl v minulosti, všestranným a praktickým automobilem. 

Nový Caddy je vybavený na takové úrovni, že cestování v něm pro vás bude potěšením. Vysoce kvalitní rádia a navigační systémy nejnovější generace zaujmou díky jednoduchému ovládání i vynikajícímu zvuku. Na přání je vůz také vybaven mnoha inovativními asistenčními systémy, které pernamentně analyzují jízdu, aby v případě potřeba mohly zasáhnout. Vy i vaši spolucestující tak můžete cestovat ještě komfortnějším způsobem. A aby každá jízda skončila s pocitem spokojenosti tak, jak začala, je nový Caddy vybaven četnými bezpečnostními systémy, které preventivně zasáhnou v kritických jízdních situacích.

Pro nový vůz Caddy je vyvinuta generace motorů, která zaujme svým klidným chodem a hospodárností. Každý motor je sériově dodáván s paketem opatření BlueMotion Technology a splňuje emisní normu Euro 6.

Varianty

Top