CONSTRUCT

Odolnost prověřena!

Zabezpečte svůj vůz!

CONSTRUCT MECHANICKÉ ZABEZPEČENÍ

Jediná jistota pro Váš vůz. Mechanické zabezpečení Construct spolehlivě ochrání Váš vůz, protože blokuje systém řazení ve zpětné poloze, čímž znemožňuje s vozidlem odjet. Je použitelné pro většinu osobních a užitkových vozů, stejně tak i pro vozy s automatickou převodovkou, u kterých blokuje polohu parking.

Stačí jedno otočení klíčem! Na mechanické zabezpečení Construct získáte záruku až na 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace, popř. u výrobce. Více informací ZDE.


CONSTRUCT SAFETRONIC

Pro ty, co zapomínají zamykat. Komfortní typ zabezpečení pro náročnější zákazníky, které je poloautomatické a zamyká řadicí páku bez obsluhy. Už se vám tedy nemůže stát, že opustíte auto bez zamčené řadicí páky. Construct Safetronic podstatným způsobem zvyšuje komfort ovládání zabezpečení vašeho vozu a snižuje nebezpečí jeho odcizení.


CONSTRUCT GARAGE LOCK

Váš vůz i majetek v bezpečí. Construct Garage Lock je spolehlivý ochranný prostředek proti násilnému vniknutí do garáže a odcizení cenných věcí uložených v garáži (vůz, kolo, nářadí, zahradní technika).

 V případě zájmu o více informací neváhejte kontaktovat náš servisní tým ŠKODA:

České Budějovice
Tábor
Český Krumlov

 

Galerie

Top