Nová Kia Sorento již v prodeji!

Prostorné 7místné SUV

Sebejistější a vyzrálejší

Její robustní a odvážný design je na první pohled nezaměnitelný – a její sofistikovaná výbava nemá konkurenci. Kia Sorento se světlomety LED, ohromující maskou chladiče s novým hranatým designem, vzrušujícím audiosystémem BOSE a širokou nabídkou chytrých služeb UVO Connect(3.1) je perfektní volbou pro všechny, jejichž přirozeností je dělat první krok.

Dejte na odiv sofistikovanost a styl

Strhněte na sebe pozornost robustní, členěnou maskou chladiče, sportovním nárazníkem vpředu s elegantními otvory pro přívod vzduchu a okouzlujícími světlomety LED.

Vynikejte díky prostoru a vyspělé technice

Žasněte nad 12,3" displejem zcela digitálního panelu přístrojů Supervision, bezrámečkovým 10,25" displejem navigačního systému se službami UVO Connect, audiosystémem Bose® s 12 reproduktory a prostorovým zvukem i komfortními sedadly čalouněnými černou prošívanou kůží Nappa. Díky maximální variabilitě můžete prostorný 7místný automobil během okamžiku snadno přizpůsobit požadavkům na přepravu velkého nákladu vytvořením zavazadlového prostoru s pozoruhodným objemem 910 litrů.

Užívejte si výjimečný komfort a bezpečnost

Mějte vše pod kontrolou. Díky asistenčním funkcím pro bezpečné vystupování a proti kolizím při parkování, výškově nastavitelnému elektrickému ovládání zadního výklopného víka a mnoha dalším geniálním prvkům výbavy.

 

Nový model je v provedení diesel nebo hybrid!

V případě zájmu o více informací kontaktujte náš tým KIA:

České Budějovice

Český Krumlov

 

 

 

 

Top