Nová Kia Stonic v prodeji!

Faceliftu a mild-hybridního pohonu se po modelu Rio dočkal i Stonic.

Modernizace kompaktního crossoveru

Pro modernizovaný Stonic je nyní k dispozici řada nových pohonných ústrojí ‚Smartstream‘ s inovacemi zaměřenými na nižší spotřebu. Stonic např. nyní nabízí nový benzínový mild-hybridní pohon EcoDynamics+ pracující se 48V systémem a je též vybaven novou inteligentní manuální převodovkou se spojkou bez mechanické vazby (‚clutch-by-wire‘).

Svalnatý design modelu Kia Stonic byl navržen pro řidiče, kteří promění každou jízdu v dobrodružství. Aerodynamické linie a odvážná maska chladiče umocní Vaši individualitu. 

Skutečnost, že je nová Kia Stonic elegantní a zábavná, vůbec neznamená, že by se v ní nedostávalo místa. Uvnitř je dostatek místa pro komfortní cestování i s přáteli.

Pokročilý systém

Systém autonomního nouzového brždění (auto/chodec/cyklista), pokročilý adaptivní tempomat se systémem stop&go, Asistent následování v jízdním pruhu, systém sledování mrtvého úhlu s asistentem pro zamezení zadním kolizím, ukazatel rychlostních limitů, přední parkovací senzory.

 

 8“ navigační systém s DAB a UVO Connect

 

Již od 359 980 Kč!

Kia nabízí model Stonic ve třech specifikacích Comfort, Exclusive a TOP a až s deseti možnostmi výbav na přání. Nejdostupnější provedení modelu Stonic ve specifikaci Comfort s novou pohonnou jednotkou 1,2 litru CVVT (DPI) o výkonu 84 k (62 kW) a pětistupňovou manuální převodovkou je za 359 980 Kč.

Cenová nabídka modelu Stonic ve výbavě Exclusive začíná na 404 980 korunách za motorizaci 1,2 litru CVVT (DPI) o výkonu 84 k/62 kW a 5MT a pohybuje se až do výše 449 980 korun za 1,0 litru T-GDI s výkonem 100 koní (74 kW) a sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou (7DCT).

Nejvyšší výbava TOP s pohonnou jednotkou 1,2 litru CVVT startuje na částce 434 980 korun, přičemž vrcholem nabídky je pohonná jednotka o objemu 1,0 litru T-GDI 48V MHEV se 7DCT výkonem 120 koní (88kW) dostupná za 514 980 korun.

 

V případě zájmu o více informací kontaktujte náš tým KIA:

České Budějovice

Český Krumlov

Top