Nová MAZDA 3 v prodeji!

Uchvátí všechny vaše smysly ještě předtím než s ní vyjedete na cesty. 

Užijte si intenzivnější pouto Jinba Ittai s vozem a mimořádnou manévrovatelnost a jízdní dynamiku díky naší nejnovější karoserie Skyactiv. Nová karoserie je tužší a dosahuje vyšší účinnosti přenosu energie. Ovládání volantem je intuitivní a výkonné.

Vyberte si z dvoulitrových motorů Skyactiv-G, nyní s vyšším výkonem, k dispozici rovněž s deaktivací válců a hybridním pohonem, vyšší výkonností a mimořádnou účinností. Pohonná jednotka Skyactiv-D 1.8 snižuje objem výfukových plynů a zajišťuje plynulejší, živější odezvu. Díky inovativní a odpovědné technologii motorů Mazda můžete bezpečně hledět do budoucnosti. Naše motory již splňují normy, jako například EURO 6d-Temp, která vejde v platnost v roce 2019. Tato technologie je ve standardní výbavě.

HATCHBACK 

Zcela nový hatchback Mazda3 vás osloví svým impozantním svůdným zevnějškem, který působí silně a sportovně. Je navržena tak, abyste měli pocit, že se nedíváte na pouhý automobil, ale na umělecké dílo. Hra světla s plynoucími liniemi dává vozu dojem pohybu, i když zrovna stojí.

SEDAN

Zcela nový sedan Mazda3 vás nadchne svou elegancí a kultivovaností. Vytvořili jsme uhlazenou, kultivovanou karoserii s jasným, čistým stylem na základě designu Kodo a pokročilé technologie Skyactiv. 


V případě zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat náš prodejní tým MAZDA:

České Budějovice

Galerie

Vozy v akci

Top