Nové Rio již v prodeji!

První vůz Kia s benzínovým mild-hybridním pohonem.

Facelift a moderní technika. Čtvrtá generace je tu!

Čtvrtá generace vozu se pro modelový rok 2021 představuje s přepracovaným designem, novými bezpečnostními a informačními technologiemi a zásadně přepracovanou řadou hospodárných pohonných jednotek, včetně premiéry značky Kia - mild-hybridního systému s technologií 48 V poprvé v kombinaci s benzínovým motorem 1,0 litru T-GDI 120 k /88 kW, jehož součástí je nová inteligentní manuální převodovka (iMT) bez mechanické vazby (clutch-by-wire). Varianta elektrifikovaného pohonu Kia Rio je volitelně k dispozici také se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou (DCT). Nové high-tech asistenční systémy a bezpečnostní prvky, jako např. systém následování v jízdním pruhu, pokročilý adaptivní tempomat, systém autonomního nouzového brzdění a asistent pro zamezení kolizím ve slepém úhlu zrcátka

 

Nové Rio již od 299 980 Kč!

Facelift modelu Rio se na českém trhu nabízí ve třech variantách provedení. Základní variantou je verze Comfort, dostupná s motorem o objemu 1,2 litru CVVT. Comfort nabízí ve standardní výbavě 15“ ocelová kola, manuální klimatizaci nebo kůží potažený volant a hlavici řadicí páky. Akční cena modelu nyní začíná na 299 980 Kč.

Druhým stupněm výbavy je Exclusive, jenž dává největší možnosti individualizace vozu díky třem barevným provedením z umělé kůže. Zákazníci si mohou vybírat z černého, modrého nebo červeného provedení interiéru. 

Na pomyslném vrcholu stojí verze GT Line se sportovním nádechem. Ta vůbec poprvé nabízí možnost příplatkových hlavních LED světlometů (také pro Exclusive). GT Line, dále nabízí sportovní kožený volant ve tvaru D, vizuální sportovní paket GT Line Body Kit nebo 8“ navigaci se systémem UVO. Cena modelu ve verzi GT Line startuje na akčních 379 980 Kč.

 

 7 let záruka a akční sleva až 25 000 Kč!

 

V případě zájmu o více informací kontaktujte náš tým KIA:

České Budějovice

Český Krumlov

 

 

Top