Nový Caddy 5

100% nový. 100 % Caddy.

Nový vzrušující design, nejmodernější asistenční systémy, supermoderní pracoviště řidiče s digitálním přístrojovou deskou a inovativním infotainmentem. Ještě flexibilnější, ale stále stejně spolehlivý a stejně dobře připravený na výzvy všedního dne. Takový je nový Caddy páté generace. 
 

Designéři využili vhodné technické základny a navrhli mimořádně charismatickou a aerodynamickou karoserii. Pátá generace všestranného modelu přesvědčila ve svém interiéru novými řešeními na základě nejvyspělejší techniky a většího vnitřního prostoru. Nový Caddy činí obrovský skok vpřed díky výrazně většímu vnitřnímu prostoru, absolutní dokonalosti v detailech, novým technologiím a novému dynamickému designu.
 

Nový Caddy 5!

  • Dynamický a sympatický - Základem modelu Caddy s novým designem je modulární platforma MQB pro vozy s motorem vpředu napříč.

  • Zvenku kompaktní, uvnitř obrovský - V novém modelu Caddy Maxi je nyní prostor až pro dvě europalety.

  • Hospodárný a trvale udržitelný - U motorů TDI jsou emise oxidů dusíku výrazně sníženy systémem Twindosing. Digitální a on-line připojený k síti: Caddy je díky nové přístrojové desce „Innovision Cockpit“ pomyslným chytrým telefonem ve svém segmentu.

  • Bezpečnější a komfortnější - 19 nových nebo vylepšených asistenčních systémů ve výbavě nového modelu Caddy.
     

Vyniká všestranností jako dodávka, rodinný vůz, minibus nebo karavan. Nový Caddy je sportovnější a dynamičtější, aniž by opustil své základní hodnoty. Nadále zůstává především užitkovým vozem, který může o víkendu zastat spoustu dalších rolí.
 

Vozy ihned k odběru ZDE.
 

 

V případě zájmu o více informací kontaktujte náš prodejní tým VW Užitkové:

České Budějovice
Tábor

Galerie

Vozy v akci

Top