Nový Multivan již v prodeji

Je to tady. Nový Multivan již u nás.

Inovativní, digitální, orientovaný na budoucnost. Ale také prostorný, flexibilní a robustní. Nový Multivan je připraven na novou éru, aniž by přitom zapomínal na přednosti svých předchůdců.

Zachovává svoji hlavní výhodu, kterou je velký prostor pro posádku a zavazadla. Zvládne však ještě lépe nástrahy velkoměsta jako jsou nízké garáže u obchodních center či úzké pruhy při opravách silnic. Došlo u něj totiž k chytré optimalizaci rozměrů. Zcela nová konstrukce vozu je zaměřena na maximální bezpečí řidiče a jeho posádky.
 

Ochutnávka vybraných inovací:

  • Multifunkční stolek - Ve složeném stavu slouží mezi předními sedadly jako držák nápojů a úložný prostor, aby se z něj v případě potřeby stal plnohodnotný stolek pro cestující ve druhé a třetí řadě.
  • Nová generace odpovědnosti - Pro spojení tradičních nároků na vysoký výkon a hospodárnost kombinovaných s čím dál většími nároky na šetrnost k životnímu prostředí bude Multivan poprvé vybaven výkonným plug-in-hybridním pohonem eHybrid.
  • Easy open - Úplně nejjednodušší přístup do vozu vám umožní nový systém Easy open. Bez dotyku klíčů či kliky, pouze promáchnutím nohy pod vozem se vám otevřou boční dveře vašeho nového Multivanu.
  • Vyhřívání sedadel v prostoru pro cestující - Jedním z důkazů, jak je nový Multivan promyšlený, je zdánlivý detail - vyhřívání vnějších sedadel v prostoru pro cestující.
  • Na míru vyvinutý prémiový soundsystem - S prémiovým soundsystemem Harman Kardon v novém Multivanu hudbu neuslyšíte, ale zažijete.


Ceník ZDE.
 

Neváhejte a vyzkoušejte nový Multivan na vlastní kůži. Stojí to za to. 
 

V případě zájmu o více informací nebo testovací jízdu kontaktujte náš prodejní tým VW Užitkové:

České Budějovice
Tábor

Galerie

Vozy v akci

Top