Nový Volkswagen ID. Buzz již u nás!

Silnice už nikdy nebudou jako dřív! Žhavá novinka ID.Buzz již v prodeji u nás v CB Auto.

Dlouho očekávaný model Volkswagen ID.Buzz je oficiálně v prodeji. Designem se opět vrací ke kořenům řady T. Představuje se jak v osobní verzi pro rodinu, tak v užitkové ID.Buzz Cargo. Elektrická novinka uveze pět až sedm osob a užitková verze dokonce až dvě europalety.

Mimo jiné jde o první čistě elektricky poháněnou modelovou řadou MPV a lehkých užitkových vozů v Evropě stavěnou na platformě pro elektrické vozy MEB. Navíc v tomto modelu sedí řidič doslova nad přední nápravou, protože vůz má mimořádně krátký převis.

 

Modely ID. Buzz a ID. Buzz Cargo v prodeji u nás v CB Auto

 

Navštivte nás a objednejte si elektrickou novinku ID. Buzz

 

K objednání je osobní i užitková verze. Rodinný ID.Buzz je v prodeji ve výbavovém stupni Pro za 1 593 854 Kč včetně DPH, ID.Buzz Cargo startuje na 1 496 456 Kč včetně DPH.  

V sériové výbavě mají obě verze multifunkční volant, LED světlomety, tempomat, automatickou klimatizaci nebo nouzové brzdění Front Assist, u modelu Cargo doplněno o asistenta pro jízdu v pruhu Line Assist. 

 

Nový ID. Buzz nabízí:

  • Elektromobilitu
  • Inteligentní síťové propojení asistenčních a informačních systémů
  • Interiér koncipovaný jako „open space"
  • Nevšedně velký zavazadlový prostor o objemu až 1121 litrů (MPV verze)
  • Tři sedadla vpředu (alternativně dvě) a pevnou přepážku oddělující nákladový prostor o objemu 3,9 m3 (Cargo verze)
  • Nulové emise
  • Interiér z recyklovaných materiálů

 

Oba modely ID. Buzz jsou nejen dokonale promyšleny až do posledního šroubku, ale také koncipovány s velkým důrazem na detail. Technologicky je model naprosti promyšlený tak, že například odpadá nutnost cestovat do servisu, kvůli nové verzi softwaru, díky možnosti stažení aktualizací přes internet. 

Obě provedení uvedená do předprodeje pohání 150kW elektromotor s točivým momentem 310 Nm. Baterie s využitelnou kapacitou 77 kWh nabídne dojezd až 423 km u osobní verze a 425 km u užitkové verze. 

 

V případě zájmu o více informací kontaktujte náš prodejní tým VW Užitkové:

České Budějovice
Tábor

Vozy v akci

Top