Objevte novou KIA Ceed za nejlepší cenu

Tato akce již není aktuální. Současné platné akce naleznete zde
Propojení, které vás bude inspirovat, to je nová KIA Ceed!

Každá vaše cesta bude příjemnější díky 8“ dotykové obrazovce s možnosti zrcadlení mobilu a zadní parkovací kamerou. Nechte se inspirovat atraktivním designem karoserie a 16“ hliníkových kol. Akční model Kia Ceed Spin můžete u nás mít ve verzi hatchback i kombi s výhodným financováním.U nás již skladem!

 

U nás můžete mít KIA Ceed za nejlepší cenu ve měste a ihned!

 

KIA Ceed nabízí:

  • Maximální sportovnost - Vystavuje na odiv nový design přídě s jedinečnou maskou chladiče s motivem tygřího nosu a saténově chromovou spodní lištou ve tvaru roztažených křídel.
  • Suverénní síla a jistota - Záď se vyznačuje sportovní sofistikovaností. Nové a specifické zadní svítilny vytvářejí na zádi intenzivní světelný design 48 diodami LED „plástnicového“ typu.
  • Soulad s vašimi touhami a potřebami - V ušlechtilém interiéru se všechno točí kolem řidiče, od přehledného uspořádání přístrojové desky s měkkými povrchy až po bezpočet chytrých technologií, které vás propojí s vozem a okolním světem.
  • Okouzlující prostor - Nový hatchback je dostatečně kompaktní pro snadné manévrování a parkování, ale současně nabízí překvapivě prostorný interiér pro cestující i jejich zavazadla.

 

Přijďte se k nám přesvědčit sami a odjeďte ve svém novém voze ihned!

 

V případě zájmu o více informací kontaktujte náš tým KIA:

České Budějovice

Český Krumlov

Vozy v akci

Top