Šeková knížka ŠKODA plná slev

Tato akce již není aktuální. Současné platné akce naleznete zde

Platí pro vozy ŠKODA starší 4 let.

 

Připravili jsme pro vás cenově výhodné nabídky pro váš vůz až s 20% slevou na vybrané servisní úkony.

Pokud vlastníte vůz ŠKODA Citigo, Felicia, Fabia, Rapid, Octavia, Roomster, Yeti nebo Superb, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určená právě vám!

Nabízíme cenově zvýhodněné ŠKODA Originální díly a servisní služby, které zaručí vaši bezpečnou jízdu.

U nás, autorizovaného servisního partnera máte jistotu, že používáme ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy - dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány.

Pokud chcete využít naší nabídky, stačí navštívit některou z našich poboček, kde vám poskytneme Šekovou knížku plnou slev. Objednat si ji také můžete do své emailové schránky na ŠKODA E-shopu.


Jaké slevy jsou v rámci akce nabízeny?
  • Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálních brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů – sleva se vztahuje na materiál i práci.
  • Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálního středního nebo zadního dílu výfuku – sleva se vztahuje na materiál i práci.
  • Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálních tlumičů – sleva se vztahuje na materiál i práci (Sleva se vztahuje i na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů).
  • Sleva 20% na výměnu ŠKODA originální spojkové lamely, přítlačného kotouče, vypínacího ložiska a setrvačníku – sleva se vztahuje na materiál i práci. Sleva platí pouze v případě montáže u servisního partnera ŠKODA.
  • Sleva 15% na ŠKODA Originální řemeny, kladky a vodní čerpadla v případě výměny rozvodů (sleva zahrnuje pouze díly).
  • Sleva 20% na nákup ŠKODA originálního příslušenství – sleva se nevztahuje na pultový prodej příslušenství a lze ji uplatnit pouze v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na nákup zimních kompletních kol a produkty zakoupené přes ŠKODA E-shop. Šek lze kombinovat s libovolným šekem z šekové knížky.
     

Z jedné šekové knížky lze využít více šeků najednou, šek musí být uplatněn při předání vozu do opravy. Slevy nejsou soudně vymahatelné. Vyplacení slevy v hotovosti není možné. 
 

V případě zájmu o více informací neváhejte kontaktovat náš servisní tým ŠKODA:

České Budějovice
Tábor
Český Krumlov

 

Top