Servisní balíčky Volkswagen

Zvýhodnění 50 % na Servisní balíčky pro většinu modelů Volkswagen


Volkswagen Servisní balíčky jsou doplňkovou službou, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet najetých kilometrů. Službu lze čerpat v CB Auto. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.
 

Zákazník si může zvolit jednu ze 2 variant:

 1. Service - zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem (výměna oleje, filtrů, zapalovacích svíček, palivového filtru...)

 2. Service Plus - nad rámec služeb "Service" zahrnuje výměnu dílů, které podléhají opotřebení (např. brzdové kotouče a destičky, stěrače, rozvodový řemen...). Kryty jsou také úkony vedoucí k zajištění provozuschopnosti vozidla (vč. nahodilých poruch).


Také je možné zvolit limit najetých kilometrů:

 1. 60 000 km

 2. 100 000 km

 3. 150 000 km

 

Výhody pro zákazníky

 • Servisní úkony jsou po dobu platnosti a v rozsahu podle varianty služby plně kryty bez vlivu inflace nebo zdražení náhradních dílů - zákazník má náklady na servis jasně naplánovány a pod kontrolou.

 • Zvýšení hodnoty vozidla při prodeji - Volkswagen Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozidlu a po jeho prodeji jej může uplatňovat další majitel, a to až do naplnění konkrétních limitů (doba nebo najeté kilometry).

 • Prokazatelná servisní historie vozidla - ojeté vozidlo se zárukou historie servisní péče prováděné v síti autorizovaných servisních partnerů Volkswagen se lépe prodává a kupující má takto jistotu, že o vozidlo bylo po celou dobu jeho provozu profesionálně pečováno.

 

Akční nabídka se vztahuje pouze na:

 • variantu Service
 • zvolený limit nájezdu 60 000 km nebo 100 000 km
 • nové vozy vč. skladových
 • vozy, které jsou financovány prostřednictvím Volkswagen Financial Services

 

Ceník ZDE.

 

V případě zájmu o více informací kontaktujte náš tým VW:

České Budějovice
Tábor

Top