ŠKODA Originální příslušenství

Ke každému modelu ŠKODA nabízíme široký sortiment originálního příslušenství.

Rozhodujete se pro designové úpravy vozu, nebo je pro vás důležitá snadná přeprava sportovního vybavení, či kladete důraz na bezpečnost a ochranu dětí v autosedačkách? ŠKODA Originální příslušenství vám vždy nabídne optimální řešení.

Všechny produkty příslušenství se vyznačují vysokou, testy prověřenou kvalitou a stoprocentní kompatibilitou s vozy ŠKODA. Na ŠKODA Originální příslušenství se tak můžete kdykoli spolehnout.

 

 
  CITIGO                                  Ceník  FABIA                                  Ceník  SCALA                                Ceník KAMIQ                                 Ceník

 

 

RAPID                                   Ceník Nová OCTAVIA                            Ceník KAROQ                                 Ceník KODIAQ                                Ceník

  

 
 
SUPERB                               Ceník
 
          

 
NAKUPUJTE POHODLNĚ Z DOMOVA V CB Auto jsme pro vás připravili novinku - online butik.​​

Nakupujte z pohodlí a bezpečí domova na našem novém e-shopu cbdily.cz. ŠKODA Dárkové předměty to jsou miniatury vozů, hračky, dětská odstrkovadla, jízdní kola, hodinky, cestovní zavazadla a kolekce oblečení. Nabídka dárkových předmětů se mění podle aktuální modelové řady a sezónnosti. Pořiďte si třeba stylové tričko ŠKODA, nebo cyklistický dres v barvách ŠKODA! Pamatujeme i na vaše zvířecí členy rodiny. V nabídce tak najdete bezpečnostní pásy pro psy nebo ochranné potahy sedadel. Zkrátka vše, na co si vzpomenete i o čem jste možná dosud nevěděli.

Objednávejte přímo ZDE.

     

 

V případě zájmu o více informací kontaktujte náš tým ŠKODA:

České Budějovice
Tábor
Český Krumlov

 

Top