Spojte se se svým vozem! Volkswagen Connect.

Zjistěte, jak efektivně řídíte.

Váš osobní asistent ve vozidle.

S aplikací Volkswagen Connect dostanete veškeré informace o vozidle přes Bluetooth na svůj chytrý telefon. Jak to funguje? Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci, zapojit DataPlug do připraveného diagnostického rozhraní v prostoru na nohy ve vozidle, připojit, a je to. Můžete využít například monitorování nádrže. Automaticky rozpoznává čerpání paliva. Máte tak přehled o všech zastávkách pro doplnění paliva, spotřebě, měsíčních nákladech na pohonné hmoty, a dokonce i nákladech na každou jízdu.
 

 


Jízdy. Vaše digitální kniha jízd zaznamenává všechny jízdy se startem, cíl, datem, časem, dobou jízdy, vzdáleností a náklady na cestu. V podrobném zobrazení můžete analyzovat svůj styl jízdy nebo si zobrazit statistiku ujetých kilometrů, dobu jízdy a průměrnou rychlost.

Jízdní chování. Graficky znázorňuje akceleraci, brzdění, rychlost, otáčky motoru a teplotu chladicí kapaliny. Na základě těchto údajů počítá skóre vašeho „ šetrného stylu jízdy“. Sbírejte body za velmi šetrnou jízdu a zlepšujte se na základě tipů, které vám aplikace v různých kategoriích zobrazuje.

Monitorování spotřeby. Zaznamenává veškeré čerpání paliva a data poskytuje v podobě celkového přehledu. Je-li detekováno doplňování paliva, automaticky dostanete oznámení a případně můžete začít s detailním zaznamenáváním. Budete tak neustále mít přehled o tom, kde jste kdy za kolik natankovali a jaké jsou vaše měsíční výdaje.
 

 


Místo zaparkování. Ukazuje aktuální polohu vašeho vozidla – buď jako velké zobrazení s okamžikem zaparkování a dvěma tlačítky pro „cestu“(navigace na místo zaparkování) a „sdílení“ ( odeslání informace o místě zaparkování spolujezdcům).

Servisní partneři. Zobrazuje servisní partnery v okolí a zajišťuje potřebné kontaktní údaje. Navigace a přímé zavolání jsou možné z úvodní obrazovky aplikace. I na cestách tak vždy máte přímé spojení se servisem značky Volkswagen.

Volání o pomoc. Umožňuje vám v případě technické poruchy nebo havárie přímo kontaktovat národní 24hodinovou servisní linku nebo Infoline Volkswagen.

 

Jednoduchý postup 
 

                


 

V případě zájmu o více informací kontaktujte náš servisní tým  VW:

České Budějovice
Tábor

Top