1. jihočeský KIA sraz 2015

Dne 3. 10. 2015 proběhla jedna z největších plánovaných akcí pro zákazníky KIA, 1. jihočeský KIA sraz, pořádaný společností CB Auto a.s. v úzké spolupráci s KIA MOTORS CZECH s.r.o. a dalšími partnery.


Návštěvníci měli možnost otestovat všechny modely KIA a jako bonus byly představeny vozy, které dosud nebyly na saloně k vidění, jako např. KIA Soul EV, KIA Cee´d GT Line nebo KIA Optima a o předváděcí jízdy byl veliký zájem.

Celý den byl doprovázen bohatým kulturním programem a soutěžemi pro děti i dospělé. V rámci programu pro děti bylo připraveno malování na obličej a zábavu doplňoval skákací hrad, který byl neustále doslova v obležení nejmenších návštěvníků. Velice využívanou aktivitou celého dne se stal Bumper ball, ve kterém našli zalíbení všechny věkové kategorie, nebo PIT STOP, který umožnil účastníkům srazu vyzkoušet si na vlastní kůži výměnu pneu u F1. Mnoho návštěvníků využilo možnost otestovat své znalosti o vozech KIA prostřednictvím soutěže ,,Chcete být Kiákem?“. Odměnou bylo nejen uznání profesionálů, ale i hodnotné ceny. Odpoledne na pódiu vystoupila taneční skupina No Limit, svou bubenickou show představili českobudějovičtí WildSticks a nechyběla ani barmanská show s následnou ochutnávkou.

Na základě úspěšnosti akce a velmi pozitivních ohlasů našich zákazníků již nyní připravujeme další ročník jihočeského KIA srazu.

 

Galerie

Top