1. jihočeský SEAT sraz 2015

Dne 25. 4. 2015 proběhla dlouhodobě plánovaná akce 1. jihočeský SEAT sraz, jež byla pořádána společností CB Auto a.s. v úzké spolupráci s Porsche Česká republika, divizí SEAT. Srazu se zúčastnilo také několik partnerů, kteří obohatili akci svou účastí a prezentací.


Hlavním tahákem akce byla osobní účast nejlepšího českého okruhového jezdce Petra Fulína, společně s jeho speciálem SEAT Leon Cup Racer. Velmi zajímavým lákadlem byly také sportovní vozy SEAT Leon ST Cupra a SEAT Leon SC Cupra, s nimiž probíhaly i předváděcí jízdy. Součástí bohatého kulturního programu byly soutěž o nejkrásnější vůz srazu v několika kategoriích, soutěž o nejkrásnější účastnici srazu nebo také tahání auta na čas.

Odpoledne účastníkům srazu zpříjemnily ukázky umění biketrialu v podání Pepy „Bigiho“ Bigase a bubenická show skupiny Wild Sticks. Večer pak uzavíral koncert skupiny Queen Go On, který připomněl největší „pecky“ Freddieho Mercuryho. 

Na základě úspěšnosti akce a velmi pozitivních ohlasů již nyní připravujeme další ročník Jihočeského SEAT srazu na rok 2016.

 

Galerie

Top