Elektromobily e-Niro a e - Soul v předprodeji

KIA rozšiřuje nabídku ekologicky šetrných vozů.


Elektromobily e-Niro a e - Soul v předprodeji

Zcela nové provedení modelů e-Niro a e-Soul s čistě bateriovým pohonem.

Zcela nové elektromobily e-Niro a e-Soul jsou na českém trhu dostupné v jediné výavě Exclusive s možností bvýběru ze dvou pohonů s nulovými emisemi.

e-Soul

Městský crossover navazuje na kultovní ztvárnění první generace Soul EV a se zcela novými panely karoserie si zachovává své charakteristické hranaté proporce. O délce 4195 mm přerůstá svého předchůdce o 55 mm; liší se rozvorem 2600 mm (+30 mm) a o 25mm delším předním převisem. Tyto rozměry jsou zvýrazněny nově pojatým zadním sloupkem a tvarem zasklení. Nový e-Soul je vybaven novou generací lithium-iont polymerových baterií, které nabízí vyšší kapacitu energie. Díky energetické hustotě článků na úrovni 250 Wh/kg, ke které přispělo nové chemické složení, je možné v bateriových článcích uložit o 25 % více energie.

  • Standardní dojezd 277 km

e-Niro

Zcela nová generace modelu e-Niro disponuje aktuálně nejdelší dojezdovou vzdáleností na čistě elektrický pohon z nabízených modelů značky Kia na českém trhu.

Nová platforma modelu při jeho uvedení v roce 2016 byla navržena tak, aby umožňovala zástavbu nejrůznějších vyspělých pohonů. Zástavba akumulátorového elektrického pohonu má jen minimální
dopad na obestavěný prostor a všestrannost, a tak e-Niro dokáže nabídnout větší praktickou využitelnost a variabilitu než řada jiných elektromobilů či hybridů. Rozvor crossoveru o délce 2700 mm znamená velkorysý prostor pro cestující. Karoserie díky své šířce 1805 mm a výšce 1560 mm zajistí maximální vertikální prostornost i místo v oblasti ramen vpředu i vzadu. Při délce 4375 mm nabízí větší zavazadelník  než řada konkurenčních plug-in hybridů a elektromobilů. e-Niro je vybaveno lithium-iont polymerovým akumulátor.

  • Standardní dojezd 289 km

 

 

 

Top