MAZDA se může pyšnit vylepšeným modelem Mazda6

MAZDA připravila aktualizovanou verzi své vlajkové lodě Mazda6. Představuje speciální verzi 20th Anniversary Edition, která připomíná 20. výročí uvedení první generace modelu Mazda6.


MAZDA se může pyšnit vylepšeným modelem Mazda6

Mezi inovace na vozidle patří ještě lepší jízdní vlastnosti, nové asistenční funkce pro řidiče a větší pohodlí v celé modelové řadě. Samostatnou kapitolou je pak speciální verze Mazda6 20th Anniversary Edition a pozměněný stupeň výbavy Homura. Zajímavých úprav se dočkaly i ostatní stupně výbavy. 

Poprvé, výlučně ve verzi Mazda6 20th Anniversary Edition, je k dispozici nové červené provedení Artisan Red Premium, u nějž se počtvrté uplatnila vlastní lakovací technologie Mazdy Takuminuri1. Exteriér nabízí logo speciální edice na nárazníku, stříbrně lakovanou přední mřížku a speciální 19palcová litá kola. V interiéru najdete přední hlavové opěrky s logem speciální edice, vnitřní čalounění v hnědé barvě, hnědé kožené čalounění z kůže Nappa a ozdobný panel přístrojové desky v matné hnědé povrchové úpravě. 

Exteriér vozů ve výbavě Homura nabízí černá metalická litá 19palcová kola a vnější zrcátka v lesklém černém provedení. Dále ozdobnou mřížku na předním nárazníku a střešní ližiny2, které zvýrazňují sportovní charakter vozu. Všechny modely mají vylepšený posilovač řízení s přídavným motorem, který zlepšuje odezvu při středních a vysokých rychlostech. Další novinkou je asistenční systém Cruising & Traffic Support3. Díky kontrole jízdního pruhu a dalším asistenčním funkcím jízda tolik neunavuje ani v dopravních zácpách či podobných situacích. Mezi novinky patří i funkce Wireless Apple CarPlay a dobíjení Qi.4. Kromě standardních barevných verzí jsou k dispozici i dvě novinky:  barvy Rhodium White Premium a Platinum Quartz.

První vozy budou v Česku během prvního čtvrtletí 2023. Máme se tedy na co těšit!

Galerie

Top