Nové SUV kupé Volkswagen Taigo je tady!

Charakter. Každý den


Nové SUV kupé Volkswagen Taigo je tady!

Nové Taigo je pro všechny, jež diktují své vlastní trendy. Pro všechny, kteří se nenechají ovlivnit, ale raději sami určují vývoj. Pro všechny, jež chtějí projevit nejenom styl, ale také charakter. A také pro všechny, pro které je každý den výjimečný.
 

Nové Taigo má mnoho výjimečných vlastností. Například tyto tři vybrané:

  1. Digital Cockpit všechny důležité informace na jednom displeji s možností individuální konfigurace. 
  2. R-Line linie výbavy umocňuje sportovní charakter Vašeho vozu Taigo.
  3. Bezdrátové App-Connect váš smartphone můžete s vozem pohodlně propojit i bez použití kabelu.

 

Volkswagen spouští předprodej modelu Taigo. První SUV kupé značky Volkswagen na českém trhu. Nový model nabízí moderní karoserii s prvky crossoveru a vyšší polohu sedadel a je zařazen do struktury nabídky mezi model Polo a T-Cross, a to nejen díky jeho rozměrům, ale také výbavám, protože od každého z těchto modelů převzal určité prvky. Zároveň ale zadní část střechy ve stylu kupé výrazně se svažující k zádi činí jeho design jedinečným. Je nižší a delší než T-Cross, ale zároveň vyšší a prostornější než Polo. Taigo nedisponuje posuvnou zadní lavicí jako T-Cross, ale i přes to dosahuje jeho zavazadlový prostor jen o 17 litrů menšího objemu.

Sériová výbava obsahuje mimo jiné tyto prvky: 16“ kola z lehké slitiny Belmont, rádio Composition, app-Connect, 4 reproduktory, 4x USB-C port, digitální radiopřijímač DAB+, multifunkční volant v kůži, LED světlomety a zadní LED světla, automatický spínač světlometů, vnější zpětná zrcátka el. sklopná, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, startování klíčkem, manuální klimatizace, paket světla a výhled, rezervní kolo dojezdové, výškově nastavitelná podlaha zavazadlového prostoru, fFront Assist, Lane Assist, podélné střešní nosiče černé, prodloužená záruka 3 roky / 90 000 km.

Základní motorizace pro linii Life je 1,0 TSI 70kW (95 koní) s 5stupňovou manuální převodovkou a vstupní cenou 484 900 Kč s DPH.

Galerie

Top