Nový SEAT Leon

Do nového modelu SEAT investoval více než 1,1 miliardy eur.


Nový SEAT Leon
Čtvrtá generace SEAT Leon

SEAT Leon byl vždy hlavním pilířem produktové značky SEAT, což potvrzuje více než 2,2 milionu prodaných vozů tří generací. Na úspěchy svých předchůdců teď navazuje čtvrtá generace.

V porovnání s předchůdcem výraznější tvarové řešení zcela nového modelu SEAT Leon se vyznačuje ještě větší elegancí a na lakované ploše karoserie zaujme zřetelnými kontrasty doplněnými jemnou hrou barev i světla a stínu. Výsledkem je vozidlo s nápadně trojrozměrným designem nabízejícím rozmanitou škálu estetických vjemů.

Nová generace bude uvedena na trh ve druhém čtvrtletí roku 2020.

„Náš tým navrhl pro zcela nový SEAT Leon odvážný a jednoduchý design, který vyzařuje odhodlání a sílu. Jednoduchost pramení z našeho přesvědčení, že většinu věcí lze vyjádřit pouhými několika liniemi. Odhodlání a síla patří mezi atributy, díky nimž jsou naše vozy rozpoznatelné a svůdné na první pohled,“ řekl Alejandro Mesonero-Romanos, šéfdesignér značky SEAT.

 

Technologie LED

Technologie LED v interiéru umocňuje v cestujících pocit bezpečí a útulnosti. Oblouk světla prochází přes čelní plochu přístrojové desky a pokračuje do dveří. Je to fascinující kombinace designu a funkčnosti. Diody LED nejenže zajišťují dekorační osvětlení, ale i daší funkce, jako jsou ukazatele směr i brzdové světlo pro nouzové situace.

 

Galerie

Top