ŠKODA E-shop je plný inspirace na vánoční dárky

V nabídce značkových produktů ŠKODA a ŠKODA Originálního příslušenství na jaře zásadně modernizovaného ŠKODA E-shopu najde vhodný dárek každý, nejen majitelé vozu ŠKODA.


ŠKODA E-shop je plný inspirace na vánoční dárky

ŠKODA E-shop se v předvánočním období stává jedinečným místem, kde lze z pohodlí domova pořídit dárky, které na Štědrý den potěší všechny blízké bez ohledu na jejich věk, pohlaví či koníčky. Obliba široké nabídky ŠKODA E-shopu roste, jak u majitelů vozů ŠKODA, tak u ostatních motoristů, protože i ti si v pestré nabídce kategorií najdou užitečné doplňky. Veškerý sortiment ŠKODA E-shopu je přehledně členěn do dvou kategorií, které se příznačně jmenují „Pro váš vůz“ a „Pro Vás“. Zmíněné oblasti jsou dále detailněji děleny a samozřejmostí jsou jasně definované funkční filtry a fulltextové vyhledávání, díky čemuž vždy velmi rychle najdete požadovaný produkt. V jeho detailu jsou nejen velké a názorné fotografie, ale také další podrobné informace, případně dokumenty ke stažení.

K velmi oblíbeným dárkovým předmětům, a to nejen během Vánoc, se řadí kvalitní kovové modely aut. V nabídce jsou kromě aktuálních vozů také historické modely a závodní vozy ŠKODA Motorsport. Ostatně právě fanoušci mladoboleslavských závodních automobilů najdou na ŠKODA E-shopu samostatnou sekci, v níž lze nalézt třeba kvalitní týmové oblečení pro děti i dospělé či kvalitní hodinky z nerezové oceli. Také sportovci a vyznavači aktivního životního stylu si v nabídce ŠKODA E-shopu přijdou na své, a to zejména díky obsáhlé kategorii Cyklistika, která zahrnuje nejen nabídku jízdních kol a kvalitních dresů, ale také celou škálu doplňků, třeba cyklistický batoh nebo praktické kapesní multifunkční nářadí. Originální styl pak garantuje kategorie módy, tašek a doplňků, v níž jsou k nalezení třeba mikiny, funkční vesty a bundy či elegantní trika a svetry. Nabídku doplňují i desítky různých dárků, jako jsou například reproduktory, powerbanka, či originální sklenice na víno. Ani vůz značky ŠKODA nepřijde na e-shopu zkrátka, vždyť jen v sekci zahrnující originální příslušenství je v nabídce přes 1300 položek, a to z kategorií péče o vůz, kosmetiky, vnitřní a vnější výbavy či oblíbených výhodných kompletů pneumatik a disků kol. Velmi často se zde také kupují prvky pro bezpečnou přepravu, jako jsou příčné nosiče, střešní boxy či nosiče lyží a kol, u nichž je velmi důležitá kompatibilita s konkrétním vozem, jakož i veškeré bezpečnostní atesty a homologace.

Díky stále se rozšiřující a obměňující se nabídce, najde na ŠKODA E-shopu inspiraci na vánoční dárky skutečně každý a nemusí to být nutně majitel vozu ŠKODA. Samotný proces objednání zboží vloženého do nákupního košíku už jednodušší být ani nemůže. Stačí zadat kontaktní údaje, zvolit způsob platby (dobírka, bankovní převod nebo platební karta) a způsob doručení. Vzhledem k aktuálním nařízením vlády a přetíženosti doručovacích společností ocení zákazníci možnost vybrat i osobní vyzvednutí u jednoho z více než 200 autorizovaných prodejců ŠKODA. Tento způsob je velmi rychlý, pohodlný a hlavně zcela zdarma. I proto jej preferují zhruba tři čtvrtiny zákazníků. Osobní vyzvednutí je samozřejmě plně k dispozici i během současných epidemiologických opatření.

Vybírejte na CBdíly.cz

Top