Den otevřených dveří 2019

  • 16. 12. 2019

Jsme tu pro všechny.


Dne 21. 9. 2019 jsme pro vás otevřeli všechny dveře do naší mateřské pobočky v Českých Budějovicích. Hlavním cílem dne otevřených dvěří bylo přiblížit vám nejen naši nabídku vozů, servisu a služeb, ale také nahlédnutí do zcela nové servisní budovy společnosti CB Auto.

Nejdůležitějším cílem tohoto velkolepého dne bylo vyzdvihnutí, že Už dávno nejsme jen „ta Škodovka na Máji“.  Jsme tu pro všechny – bez ohledu na to, zda si zákazník přeje luxusní SUV, rodinný kombík, nebo městské přibližovadlo a k tomu příslušný servis, zda chce nové či ojeté auto, nebo jen přívěsek na klíče své oblíbené značky.

Celý den byl nabitý zajímavým programem a neuvěřitelnou atmosférou, kterou jste tvořili především vy, návštěvníci.

O pořádnou dávku zábavy se postaral energický Tomáš Klus, který roztančil i ty nejmenší diváky. Hraná pohádka pro děti - Divadlo Potulného Čajovníka ovšem nezůstala pozadu a rozesmála i ty největší bručouny.

Exkluzivně byla k vidění ŠKODA FABIA R5 speciál nebo generační ikony značky MAZDA. I ti nejmenší návštěvníci našli vyžití na závodní dráze s modely aut, skákacím hradu nebo speciálním stanovišti s atletikou. Nechyběl ani závodní simulátor nebo testování elektrických koloběžek SEAT.
K vidění byly také nejnadupanější modely od každé značky (GTI, Cupra, RS, GT apod.). Nechyběla ani prezentace speciálně upravených užitkových vozů Volkswagen, od dílenských vestaveb po hasičské a záchranné přestavby.

Po celý den probíhala soutěže o let balónem, plavbu na jachtě nebo automobil na týden.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří tento významný den prožili s námi, a doufáme, že jste si ho užili stejně jako my!

Galerie

Top