Mistrovskou sezonou s vozy od CB Auto

  • 19. 09. 2019

Spojení největšího prodejce vozů na jihu Čech a nejúspěšnějšího jihočeského volejbalového klubu se pro letošní sezonu přímo nabízelo.


Nad nabídkou spolupráce s volejbalovým klubem jsme nemuseli dlouho přemýšlet. Asi bychom jen obtížně hledali kolektivní sport, ve kterém se jihočeskému klubu podařilo sáhnout na tak vysoké mety. Protože i my, jako CB Auto, jsme v mnohých aspektech našeho oboru jedničkou v regionu, považuji to za spolupráci adekvátních partnerů, kteří jsou si svou filozofií velmi blízcí. Na přístupu klubu je nám blízká zejména oddanost fanouškům, důraz na tradici, otevřenost široké veřejnosti i společenská odpovědnost. To jsou hodnoty, které charakterizují i CB Auto. Osobně jsem zároveň rád, že můžeme podpořit sportovní klub, který se nezaměřuje pouze na vrcholový sport, ale v neposlední řadě i na volnočasový sport mládeže. Přejeme klubu, aby nadcházející sezona byla co nejúspěšnější.“ řekl ředitel CB Auto Ing. František Fišer.

Potkávat hráče na českobudějovických ulicích můžete ve čtyřech vozech Seat Leon a jedné Mazdě CX 5. „Moc si vážíme této spolupráce a věříme, že stojíme na začátku dlouhé společné cesty. Doufáme, že nás auta od společnosti CB Auto dovezou k 11. titulu mistrů republiky třeba i k úspěchu v Lize mistrů.“ cení si vzájemné spolupráce manažer klubu Robert Mifka.

Těšíme se na mnoho společných mistrovských kilometrů.

Galerie

Top