Ples jihočeských starostů 2020

  • 17. 07. 2020

Dne 6. 3. 2020 proběhl v kulturním domě Metropol již 8. ročník Plesu jihočeských starostů. Jedinečné společenské setkání zástupců měst a obcí Jihočeského kraje, pro které byla opět připravena „starostovská“ tombola s osobním automobilem jako hlavní cenou.


Hlavní myšlenkou Plesu jihočeských starostů bylo opět společenské setkání zástupců regionální komunální úrovně a dalších významných reprezentantů z řad veřejné, ale i podnikatelské sféry Jihočeského kraje.

Účastníky plesu čekala noc plná hudby, tance, doprovodných akcí, ale i příležitostí pro navázání či posílení obchodních vztahů.

I tento rok probíhalo na plese všemi očekávané losování hlavní ceny komunální tomboly, kterou věnovala společnost CB Auto. Ze zcela nového osobního automobilu ŠKODA Citigo se může radovat Obec Planá u Českých Budějovic v čele se starostou Ing. Tomášem Pinterem, kterému výherní poukaz osobně na plese předal za CB Auto Ing. František Fišer, ředitel společnosti. ŠKODU Citigo nakonec slavnostně předal v sídle společnosti CB Auto, Zdeněk Čermák, místopředseda představenstva společnosti.

Jsme jihočeská rodinná firma, tak nás vždy velmi těší, že touto cestou můžeme přispět k zajištění potřeb obyvatel a rozvoji obcí v našem regionu.

Galerie

Top