Ples jihočeských starostů 2023

  • 31. 03. 2023

V pátek 3. března se v KD Metropol konal již 9. ročník Plesu jihočeských starostů. Tento společenský večer se stal tradičním setkáním zástupců měst a obcí Jihočeského kraje. 


Ples, který se konal pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje, do jehož tomboly jsme věnovali jako hlavní cenu osobní vůz značky ŠKODA CITIGO byl opět nezapomenutelným večerem plným zábavy, dobrého jídla, tance a hudby. Hlavním účelem bylo společenské setkání zástupců regionální komunální úrovně a dalších významných reprezentantů z řad veřejné, ale i podnikatelské sféry.

Vůz ŠKODA CITIGO získalo ve slosování město Blatná, v čele se starostou Ing. Robertem Flanderou, kterému výherní poukaz předal osobně Ing. František Fišer, ředitel naší společnosti.

Ke slavnostnímu předání samotného vozu došlo v sídle naší společnosti dne 29. března. Klíčky od vozu si převzal starosta města Blatná za účasti primátorky Dagmar Škodové Parmové a člena představenstva CB Auto, Zdeňka Čermáka.

Velmi nás těší, že můžeme podporovat jihočeská města a obce a přispět k zajištění sociálních potřeb. Gratulujeme městu Blatná a přejeme mnoho šťastných kilometrů.

Galerie

Top