Představení očekávané novinky ŠKODA FABIA

  • 09. 11. 2021

Na pobočce v Českých Budějovicích a Táboře jsme vám v září představili dlouho očekávanou FABII čtvrté generace.


16. září jsme vám představili novou ŠKODU FABII. Je sebevědomá a dynamická. Svým moderním designem a technologií si získala mnohé z vás - není také divu. Její zajímavé detaily a chytrá řešení interiéru můžete objevovat s každým dalším úhlem pohledu.

Po celý den vám byl k dispozici náš tým prodejců vozů, za jejichž asistence jste nový vůz mohli otestovat, ale také od nich získat všechny potřebné informace. Díky tomu, že v salonu byly k vidění i všechny předchozí generace FABIE, všechny rozdíly a inovace jste mohli sami porovnat na konkrétních vozech.

Kromě našich prodejců se všem návštěvníkům věnovaly také hostesky, které je zvali k občerstvení, ale také k zapojení se do doprovodného programu ve formě soutěže. Díky té si několik výherců odneslo hodnotné ceny. Hlavní cenou byl víkendový pobyt se zapůjčením nové FABIE s plnou nádrží. Nikdo ale neodešel s prázdnou, každý návštěvník byl obdarován malou pozorností od značky ŠKODA.

Děkujeme všem zúčastněným za pohodovou atmosféru, ve které se nesla celá akce. Osobní setkání s vámi bylo i pro nás nesmírně přínosné a v současné situaci velmi osvěžující.

Zajímá vás tento model, ale akce jste se nezúčastnili? Přijďte si novou FABII prohlédnout a otestovat na vlastní kůži. Všechny vozy pro vás máme připravené na našich pobočkách v Českých Budějovicích a Táboře.

 

Galerie

Top