Volkswagen Power Day

  • 20. 06. 2022

Na výstavišti v Českých Budějovicích dne 15.6.202 proběhla akce Volkswagen Power Day, na kterou jsme pozvali naše zákazníky.


Akce s názvem Volkswagen Power Day byla určena našim zákazníkům s kterými jsme se při příležitosti této show setkali.

Našim klientům jsme chtěli nejen představit poslední novinky, ale také se s nimi osobně vidět. Mezi novinkami značky Volkswagen, bylo například Taigo, ID.5, Tiguan Allspace, Arteon Shooting Brake nebo Multivan. Naši zákaznící měli na místě jedinečnou možnost dané vozy otestovat a na vlastní kůži si vyzkoušet jejich jízdní vlastnosti. Pro všechny jejich dotazy jim byl k dispozici náš prodejní tým CB Auto. 

Propojili jsme kvalitní a moderní automobily s kvalitním a moderním cateringem a myslíme, že to pro naše zákazníky byl nevšední zážitek. Jedinečný gastronomický zážitek nachystal tým pod vedením finalisty Masterchef Česko Jiřího Hilgarta, který si pro naše zákazníky připravil unikátní steakovou BBQ show.

Tento termín vám nevyhovoval a nemohli jste se za námi přijít podívat? Všechny vozy pro vás máme připravené na saloně Volkswagen České Budějovice a Tábor. Přijďte si vozy vyzkoušet na vlastní kůži.

Galerie

Top