Volkswagen Amarok se velkolepě vrací

Jedinečný prémiový pick-up je tady!


Volkswagen Amarok se velkolepě vrací

Prémiový pick-up který je jediný  ve své třídě přijíždí v novém vydání. Nový Amarok dává řidičům jasný vzkaz a to, že každá cesta je cíl.

Vůz je kompletně přepracovaný. Značka Volkswagen Užitkové vozy nově definuje segment prémiových pick-upů a to kompletně přepracovaným vozem s moderními technologiemi a novým designem. Takže, ať už je nový Amarok používán kdekoli a kdykoli, jeho četné moderní asistenční systémy řidiči nabízejí větší podporu než jeho předchůdci.

Má premiový charater, který podtrhují prvky, jako je ambientní osvětlení a prémiový zvukový systém Harman Kardon2. Jako outdoorový společník zazáří díky lepším schopnostem v terénu a dostatku výkonu nového motoru V6 TDI. A těm, kteří hledají robustní a spolehlivé užitkové vozidlo, nabízí nové prvky, jako je možnost přívěsu s hmotností až 3,5t pro všechny automatické převodovky a mnoho dalších promyšlených detailů pro každodenní použití. Ať už máte jakkoli různorodé požadavky, tak nový Amarok je dokáže splnit téměř bez námahy.

Nový Amarok nabízí prémiový design a prezentuje se výraznými konturami ve zcela přepracovaném designu typickém pro značku Volkswagen Užitkové vozy. Jako plnohodnotný terénní vůz přináší také nejnovější technologie a větší jízdní komfort než jeho předchůdce,  více airbagů a nové asistenčními systémy zjednodušují obsluhu vozu a posouvají bezpečí na nejvyšší úroveň. Ať už jde o varianty karoserie, podvozku, motoru nebo převodovky. Od změněných rozměrů až po výrazně větší brodivost je vše přizpůsobeno terénním schopnostem. Nabízí větší rozvor, více jízdních režimů, takže větší komfort, brodivost 800 mm a také 4x4 zde není 16, ale přiřaditelný či permanentní.
 

Top