Volkswagen Golf Variant slaví úspěchy

V anketě FLEET DERBY 2023 se absolutním vítězem stal Volkswagen Golf Variant. 


Volkswagen Golf Variant slaví úspěchy

Volkswagen si z 9. ročníku prestižní ankety FLEET DERBY 2023 odnesl hned tři sošky pro nejlepší flotilové automobily. Držitelem titulu Flotilové auto roku 2023 se stal Volkswagen Golf Variant, který ovládl také hlasování o nejlepší referentský vůz. Mezi nejlepší vozy ve své kategorii se zařadil rovněž Volkswagen Tiguan eHybrid, který obsadil třetí místo v kategorii ekologických vozidel.

Volkswagen Golf Variant je podle fleetových manažerů, kteří se zapojili do internetového hlasování ankety FLEET DERBY 2023, nejlepším referentským vozem na českém trhu. A svými vyváženými vlastnostmi dokázal přesvědčit také odbornou porotu, která mu v silné konkurenci přiřkla celkové vítězství a titul Flotilové auto roku 2023. Porotci ve zdůvodnění své volby vyzdvihovali u modelu Golf Variant především vyvážené celkové náklady TCO, dostupné a rychlé servisní služby a vynikající poměr cena/výkon.

Odborná porota ankety FLEET DERBY má na starosti volbu celkových vítězů: Flotilového auta roku a Flotilového elektroauta roku. Vítězný model musí vynikat v mnoha sledovaných oblastech a splňovat přísná kritéria, především z hlediska celkových nákladů (TCO), poměru cena/výkon, technické vyspělosti konstrukce a zůstatkové hodnoty. Na hodnocení má vliv také spotřeba spolu s emisemi, reprezentativním charakterem, jízdními vlastnostmi a bezpečností.  

Top