Lišty stěračů Mazda

Pro dobrý výhled je důležité co nejčistší čelní sklo. 


Téměř všechna vaše rozhodnutí při jízdě závisí na dobrém, volném výhledu na vozovku, proto je důležité mít co nejčistší čelní sklo.

Originální lišty stěračů poskytují optimální viditelnost. Jsou vyrobeny tak, aby přesně kopírovaly křivky moderních, aerodynamicky zkosených čelních skel a stíraly tak efektivněji.

Údržba stěračů Mazda

  • Účinek stěračů omezuje:
  • Ozón, nečistoty ve vzduchu, sluneční svit a špína, urychlující stárnutí lišt stěračů i při minimálním používání
  • Mráz zvyšuje pravděpodobnost popraskání nebo utržení gumy lišty stěrače
  • Vysoké teploty, při nichž se guma lišty stěrače deformuje

 
Protože jsou opotřebené lišty stěračů nebezpečné, měli byste je vyměnit každých 6 až 12 měsíců - i když žijete v suché oblasti. V rámci pravidelných zimních nebo letních prohlídek může být vykonán test ostřikování a stírání čelního skla. Požádejte svého autorizovaného prodejce značky Mazda o celkovou cenovou nabídku na test ostřikovačů a stěračů dvakrát do roka.

Prodloužení životnosti lišt stěračů:

  • Nepoužívejte stěrače k seškrábání ledu z čelního skla. Použijte originální odmrazovač Mazda, s jehož pomocí led odstraníte a zabráníte opětovnému namrznutí čelního skla.
  • Nepoužívejte lišty stěrače na suché sklo. Pokud z čelního skla potřebujete odstranit nějaké nečistoty, použijte nejprve originální ostřikovač čelního skla Mazda, aby byl pohyb lišt stěračů hladší.

 

V případě zájmu o více informací neváhejte kontaktovat:

České Budějovice

Top