Nová Sportage již v prodeji!

Nikdy nepřestane ohromovat. 


Seznamte se s vyspělou technikou vozu. 

Asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu

Nedovolte, aby Vám neočekávané objekty překřížily cestu. Radarový senzor v předním nárazníku vozu a kamera na čelním okně detekují nebezpečí před vozem, ať se jedná o chodce nebo jiná vozidla. Asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu FCA Vás upozorněním a automatickým brzděním podpoří při odvracení nehody, nehody minimalizuje intenzitu nárazu. Protože každý někdy potřebuje pomoc. 

 

 

Prostorový kamerový systém 

Získejte kompletní přehled o všem kolem Vás. Inuitivní prostorový kamerový systém AVM kombinuje čtyři širokoúhlé záběry z kamer na přídi, aby Vám poskytl kompletní pohled na Vaše okolí. 

 

 

 

Asistent pro sledování slepého úhlu 

Nenechte si nic ujít. Mějte pod kontrolou každý detail i při každodenním cestování. Radarový senzor sleduje prostor vedle vozidla a za ním. Asistent pro sledování slepého úhlu BCW Vás zvukovým a vizuálním signálem upozorní na případná vozidla ve Vašem slepém úhlu. 

 

 

Bezkabelová nabíječka telefonů 

Nyní budete mít akumulátor svého telefonu vždy nabitý. Užívejte si nejmodernější technologie bezkabelové nabíječky telefonů, která používá elektromagnetické pole, abyste kvůli nabíjení nemuseli připojovat nepraktický a překážející kabel. 

 

 

Asistent pro jízdu v jízdním pruhu

Nechte se aktivně upozorňovat, že začínáte vyjíždět z jízdního pruhu bez zapnutých ukazatelů směrů. Systém v případě potřeby dokonce zasáhne do řízení, aby vůz vrátil zpět do jízdního pruhu. Některé věci mohou rozptýlit Vaši pozornost - to však neplatí pro nový model KIA Sportage. 

 

 

Přijďte si ji k nám vyzkoušet.

 

V případě zájmu o více informací kontaktujte náš tým KIA:

České Budějovice

Český Krumlov 

 

Galerie

Top