Nová Sportage s vánočním bonusem

Vánoční dárek, kterému neodoláte. 


Pořiďte si novou Sportage s vánočním bonusem až 50 000 Kč. Výsledek obrázku pro dárek

NOVÁ KIA SPORTAGE

Nová Sportage se může pochlubit charakterem SUV. Vysoko umístěné světlomety a nízká široká maska chladiče dodávají přídi impozantní vzhled a dojem jistoty i stability. Ladné linie a ostré prolisy vytvářejí dynamický profil. Jasně definované linie a hladké plochy karoserie přecházejí vzadu do ohromujících svítilen – je to pohled, na který nezapomenete.

 

Full LED světlomety zajišťují jasné osvětlení vozovky kamkoliv jedete. Automatické přepínání dálkových světlometů HBA - díky kameře na čelním skle, která detekuje vozy vpředu, automaticky přepíná mezi dálkovými a tlumenými světly v souladu s aktuálními provozními podmínkami.

  

Nechte se překvapit interérem nového modelu KIA Sportage. Měkké dotykové materiály, špičkové povrchové úpravy a pozornost k detailům vám umožňí cítit a vidět rozdíl. Dokonce i ergonomicka palubní deska je plně orientována na řidiče - vše je perfektně umístěno pro snadné používání nebo prohlížení. Takže můžete věnovat pozornost pouze řízení.

 

Bezdotykové otvírání zavazadlového prostoru? To zní chytře. Máte-li plné ruce věcí nebo tašek s nákupem, jednoduše přistupte k novému modelu Sportage s chytrým klíčkem v kapse, postůjte v této zóně po dobu 3 sekund a zavazadlový prostor se automaticky otevře. Chytrý klíček Vám zaručí také snadný bezklíčkový přístup do vozidla a umožní Vám spuštění motoru stisknutím tlačítka.

 

Na nic nečekejte. 

Navštivte náš salon a vyzkoušejte si novou Sportage na testovacích jízdách. 

České Budějovice

Český Krumlov

Top