Nový Ceed s vánočním bonusem

Vánoční dárek, kterému neodoláte. 


Pořiďte si zbrusu nového Ceeda s vánočním bonusem až 20 000 Kč. Výsledek obrázku pro dárek

ZBRUSU NOVÁ KIA CEED 

Nová KIA Ceed přijíždí na silnice s nízkou, širokou karoserií, jejíž vzhled okamžitě upoutá Vaši pozornost. Její dynamické linie byly vyvinuty v evropském designérském centru KIA ve Frankfurtu a jasně vypovídají o sportovních genech tohoto vozu. Nová KIA Ceed přináší nové dimenze potěšení z jízdy. Maska chladiče se dvěma vrstvami propůjčuje vozu široký, sportovní postoj, který umocňuje profil s chromovanou okenní lištou a 17" dvoubarevnými koly z lehké slitiny. Celkový dojem ještě stupňuje velmi lesklý spoiler společně se zadními svítilnami LED pro denní svícení a chromovanými koncovkami výfukové soustavy.

 

Přitažlivé zadní svítilny LED pro denní svícení přispívají k nezaměnitelnému vzhledu Vašeho vozu na silnici i k ještě lepší viditelnosti. Okouzlující design je charakteristickým prvkem nového modelu KIA Ceed. Odvážným vyjádřením postoje jsou také přední světlomety LED s impozantními světly LED pro denní svícení ve tvaru „ledové kostky“ a asistentem pro dálková světla HBA (High Beam Assist): Nová KIA Ceed je nepřehlédnutelná.

 

V novém modelu KIA Ceed je vše navrženo pro řidiče. Ladné horizontální uspořádání přístrojové desky vytváří prostornou atmosféru. Výběr elegantních variant interiéru zahrnuje černé a šedé čalounění tkaninou a umělou kůží, nebo, v nejušlechtilejší verzi, kompletní čalounění černou kůží. Styl a vyspělou techniku dokonale snoubí 8“ dotykový displej s navigačním systémem.

 

Výsledek obrázku pro dárek zimní pneu ZDARMA

Na nic nečekejte. 

Navštivte náš salon a vyzkoušejte si nového Ceeda na testovacích jízdách. 

České Budějovice

Český Krumlov 

 

Top