Nový T-Roc již od 435 900 Kč!

Sebejistotu má již ve svých genech.


 Již od 435 900 Kč! S výkupem Vašeho stávajícího vozu.
 

Vystupte z davu! Nuda a T-Roc jsou dvě věci, které nejdou dohromady. T-Roc Vám díky komfortní a prostorné koncepci interiéru nabízí spoustu prostoru pro rozvoj Vaší osobnosti. K tomu přispívají také progresivní designové prvky a mnoho možností individualizace.


T-Roc Sport Line

Sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Kulmbach" a zářící červené brzdové třmeny vytváří kompozici, na kterou jen tak nezapomenete. Tmavě červená zadní světla umocňují sebejistý projev, kterým zadní partie působí. Zadní okno i zadní boční okna jsou rovněž zatmavená a dokonale ladí s celkovým sportovním obrazem vozu T-Roc v linii Sport Line.


T-Roc Style Line

Sériová sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Mayfield" jsou na přání k dispozici v jedné ze tří barev. Dalším unikátním prvkem, který na sebe přitahuje pozornost, jsou volitelné kombinace barev dvoubarevného lakování. Stylový projev vozu T-Roc v linii Style Line dále umocňují chromované detaily.

 

 

 

Udělejte si pohodlí.

Linie výbavy Style Line je sériově vybavena sportovně komfortními sedadly na předních místech. V linii Sport Line pak řidič i spolujezdec budou sedět na sportovně komfortních sedadlech, která jsou navržena tak, aby zajišťovala mimořádně dobré boční držení těla. Dalším světlým okamžikem je v tom pravém smyslu slova volitelné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které do interiéru vozu propouští více světla.

Vyvarujte se zbytečného stresu.

Nejenom v kritických jízdních situacích budete mít radost z asistenčních systémů, ke kterým například patří sériový systém „ Lane Assist“, volitelný adaptivní tempomat, volitelný asistent pro jízdu v koloně nebo na přání dodávaný systém poloautomatického řízení vozidla v případě náhlého zdravotního selhání „ Emergency Assist". Díky nim bude Vás čas strávený za volantem ještě komfortnější.


V případě zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat náš prodejní tým VW:

České Budějovice
Tábor

Galerie

Top