Nový Touareg. Prodej zahájen!

SUV nové generace. Zvýhodnění 120 000 Kč!


Podnikatelé POZOR! Nyní se zvýhodněním 120 000 Kč! 


SUV nové generace. Sebevědomý design nového vozu Touareg, který definují přímé linie, vytváří impozantní dojem. Volitelné moderní prvky technické výbavy, jako je elektromechanická stabilizace naklánění, světlomety využívající technologii LED-Matrix – „IQ. Light“ a digitální palubní deska „Innovision Cockpit“ posouvají komfort, zážitky i radost z jízdy do zcela nové, vyšší dimenze.


Design, který udává směr!

Styl, který dostal novou formu. Čelní partie vyzařující sílu, prodloužená kapota motoru, ostře tvarované boční linie, markantní zadní LED světla - Touareg je SUV v němž se spojuje elegance a dynamika.

 


Ovládací centrum bez ovladačů. "Innovision Cockpit"

Posaďte se do kabiny budoucnosti. Řidič může ve voze Touareg sedět před velkým prohnutým displejem (výbava na přání), jehož digitální data ovládá prostřednictvím dotyků, gest nebo hlasových pokynů.


 

Interiér se ponoří do Vaší oblíbené barvy. Osvětlení "Ambiente".

Za tmy se interiér vozu Touareg promění na mimořádně útulné místo. Důvodem je bílé osvětlení interiéru "Ambiente" jehož barva se na přání může měnit. Osvětlení interiéru pak může mít až 30 barevných odstínů a Vy tak vždy pojedete ve světle přesně podle Vašeho přání.

 

Chráněni budete ze všech stran.

  • Systém proaktivní ochrany cestujících "PreCrash"

  • Asistent pro jízdu v koloně

  • Parkovací asistent

  • Asistent pro sledování dopravy v příčném směru

  • Systém "Night Vision". Vidíte i to, co je skryto ve tmě.


V případě zájmu neváhejte kontaktovat náš prodejní tým VW:

České Budějovice
Tábor

Galerie

Top